Říjen 2008

Příběh

26. října 2008 v 17:56 | Bája

A Cinderella Story

Tento film je utkaný ze snů...

Náctiletá studentka čtvrtého točníku střední školy má život na nic. Dělá otroka své maceše a dvěma nevlastním sestrám. Jenže už nějakou dobu si píše se svým princem po netu. Ví o tom že sou ze stejný školy ale neví jak ten druhý vipadá ani jak se jmenuje. Nomad (Chad Michael Murray) neboli Austin Ames se chce na helloweenském plese sejít se Sam (Hilary Duff). Ta nakonec souhlasí a po dlouhém přebírání všech možnách kostímů si na ples vezme nádherný bílí šaty a masku. Austin jí nepozná. Po krásném večeru, při kterém musela být o půlnoci doma protože jí macecha nikam nechtěla pustit, jí její princ všude hledá. Po škole sou všude vylepený plakáty. Nakonec se dozví že ten největší autcaider na škole j jeho popelka a co myslíte? Stane se jejich sen skutečností?
New design - ME

25. října 2008 v 16:35 | Bája |  << MOJE KECI >>


Jak jse si jistě všimli podle ikonky, změnila sem design blogu, ne proto že se mi ten starej už nelíbyl, ale proto že sem už taková a potřebuju častou změnu. Timto se chci omluvit Bětušce že sem si ten design změnila páč ten fijalovej byl od ní.

Ale tenhle se mi taky moc nelíbí. Skoušela sem ten promo obrázek ožezat a dopadlo to katasrtofálně. Zůstanu u toho gumování, příde mi to přirozenější. Takže až dělam nějakej novej design co se mi bude líbyt tak si ho zase přenastavim.

Srdíčko - věnování

25. října 2008 v 16:26 | Bája
Rozhodla sem takhle jedno krásné a nudné odpoledne, když byla Bětuška ve francii, využít toho že sem si natahala do photoshopu štětce tak že skusim udělat něco jako věnování mojim zlatíčkům. Tohle věnuju mojemu největšímu zlatíčku Bětce, potom človíčku se kterym mam tolika společnýho že se i sama olikrát divim Danymu, taky Tomáškovi (sice neni z netu ale musela sem), Kájušce - slečna která mi mocko rozumí, mojí prdelce Filípkovi, Lexíkovi se kterym si vážně dobře pokecam a Verušce, jedna z mích asi 20 internetovejch sestřiček. Prostě všem (kromě Tomáška) lidičkám z netu který mam mocko ráda, ale všichni se mi sem nevešli jako např. Anylka, Vampíra a ostatní.

příroda - voda s listim

17. října 2008 v 19:53 | Bája


Dlouho jsem se rozhodovala kam jít na střední školu. Přemejšlela jsem mezi oborama psychologie, vyzážistika a disajn domů. Ale pak mi došlo, proč budu chodit na nějakej takovejhle obor když nic z toho vpodstatě neovládam a proto sem se rozhodla jít na uměleckou školu do prahy na obor počítačová grafika a výtvarnictví. Počítačová grafika závisí na ovládání programu adobe photoschop a adobe indesign. Photoshop tak nějak zhruba ovládam a ten druhej program se taky zvládnu naučit když mi někdo ukáže jak. Mno každopádně když sem brouzdala po stránkách školy našla sem pár hezkých obrázků co dělli studenti tam tak sem skusila udělat něco podobnýho. Neni to sice tak jak sem si to představovala ale nebylo víc fotek páč mi keksnul foták.Ještě budu zkoušet a všechno sem dam.


Ash - životopis

17. října 2008 v 0:35 | Mrs. Barus[Q]a |  Ashley Tisdale - ostatní


Hil - fotečka se Shrekem

14. října 2008 v 20:46 | Bája |  Hilary Duff - photoA je tu foteča Hilary s krásnou zelenou obludou Shrekem.


Hil - užasná fotečka

14. října 2008 v 20:43 | Bája |  Hilary Duff - photo


Obvila sem užasnoučkou fotečku Hilary Duff. Mno posudte samy ;))

Blend 0.1 - step up 2

6. října 2008 v 19:38 | Mrs. Barus[Q]aTak skusila sem ještě jinej styl grafiky než sem dělala doted a to na plákátku se step up 2, páč ssem k tomu našla suer obrázky, tak doufám že se bude líbit.

Copyright © 2012 |Barůůš, B-PrINcEsS - bajus--world.blog.cz
Hosting | Blog.cz